شهادت سردار بی همتای اسلام، حاج قاسم عزیز، تسلیت باد

حاج قاسم را خیلی دوست داشتم. مثل پدر بود برای مردم ایران. پدری که همواره مراقب فرزندانش است. پدری که آسوده ننشست تا ما آسوده باشیم. جمعه ای که گذشت، یکی از غم انگیزترین جمعه های عمرم بود. خاطره ی خبر رحلت امام رحمت الله علیه، برایم زنده شد. هم نوا با ندبه خوانان تلویزیون، گریستم و مانند تمام ایرانیان، داغدار شدم.

ان شاءالله به زودی انتقام سختی از آمریکا و اسرائیل خبیث خواهیم گرفت. خون حاج قاسم، مقدمات ظهور را تکمیل خواهد کرد و دیر نیست که زیر بیرق مولایمان امام زمان، عجل الله تعالی فرجه الشریف، شمشیر بزنیم.

Share

5 نظر در “شهادت سردار بی همتای اسلام، حاج قاسم عزیز، تسلیت باد

  1. اگه پشت زدن این هواپیما توطئه ای باشه و این هواپیما را برای اهداف سیاسی خودشون زده باشن امیدوارم خدا جای حق بشینه و این اشخاص بی پدر و مادر و از خدا بی خبر رو هم در این دنیا و همون دنیا به بدترین شکل مجازات کنه

  2. خطای انسانی نبوده با این همه تجهیزات نظامی بعید به نظر می رسه خطای انسانی باشه سقوط هواپیمای اوکراینی از قصد بوده پشت این سقوط هم دونالد ترامپ بوده

    • پشت پرده ای نداره. یا خطای انسانی بوده یا جنگ الکترونیک. هر کدام هم بوده باشد، تاثیری در زندگی من و شما نداره. از چی خسته شدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *