کنکور آسان است نه با جلف بازی!

شاید یکی دو ماه پیش بود که تبلیغی برای تدریس کنکور در تلویزیون دیدم که یک جوان «نخبه» به سبکی جدید و با ادبیاتی دون پایه، داشت برای داوطلبان کنکور صحبت می‌کرد و مثلا با روشهای نوین، فیزیک تدریس می‌کرد. خیلی برایم عجیب بود که صدا و سیما چنین رویکرد جلف و مسخره‌ای برای تدریس کنکور و درآمدزایی در نظر گرفته است… این ماجرا را فراموش کرده بودم تا اینکه امروز یکی از دانشجویان پیوندی برایم ارسال کرد که در آن استاد بزرگوار، آقای دکتر رضا منصوری (که درس فیزیک ۱ دوره لیسانس را از ایشان آموختم) با نوشته‌ای تحت عنوان «کنکور آسان است، چون گاو حیوان مودبی است!» به نقد این روش آموزشی پرداخته بود. بد نیست شما هم این مطلب را بخوانید و اگر احیانا داوطلب کنکور هستید، اسیر هر روش آموزشی و هر کلاس و مدرسه‌ای نشوید. انشاءالله به زودی کنکور برداشته شود و دانشجویان بر اساس معدل دیپلم انتخاب شوند و شر این همه آموزشگاههای کنکور از سر مردم بینوا برداشته شود.

5 دیدگاه در “کنکور آسان است نه با جلف بازی!

  1. واقعا براى صدا و سیماى کشورم متأسفم که به چنین روزى افتاده است.
    عوام کم سواد کشورم کافیست کمى فیزیک بدانند، تا به عمق فاجعه این برنامه ها برسند.
    به نظرم این برنامه ها بیشتر از آنکه براى دانش آموزان طراحى شود، براى جیب اولیا ایشان برنامه ریزى شده است!

  2. من تاحالا اعتقادی به این مزخرفات نداشتم ولی حالا که اینو دیدم نمیدونم چرا میخوام همشونو دانلود کنم ممنونم که بهمون معرفی کردین.

  3. خیلی هم خوب،خیلی هم عالی درس میدن مهندس مسعودی،حسودیت میشه استاد که خودت نمیتونی اینجوری انرژی بدی به دانشجوهات؟

  4. سلام
    من هم بارها برنامه ایشان و موارد مشابه را در تلویزیون دیدم. تلویزیون به بهانه کمبود بودجه و بی پولی فقط به فکر کاسبی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *