لطفا خلفای اهل سنت و جناب عایشه را لعن نکنید

شیعیان عزیز در سراسر جهان،لطفا خلفای اهل سنت و برخی اصحاب پیامبر را که در نزد اهل سنت محترمند، لعن نکنید. رهبر عزیزمان، آیت الله خامنه ای این امر را حرام کرده اند. خوب است بدانید که :
هر لعنی که شما در مجالس خصوصی و عمومی که ضبط می شود، انجام می دهید = سربریده شدن یک مسلمان شیعه در پاکستان، افغانستان و عراق و سوریه
برخی تکفیریها مثل سپاه صحابه پاکستان، نسخه ضبط شده مجالس برخی مداحان تندرو را در بین جمعیت تکفیریها پخش می کنند و در حین پخش سر شیعیان را می برند، آنقدر که پخش ویدیو تمام شود. دوستان عزیز، جهنم را برای خودتان نخرید. خداوند در قرآن فرموده حتی به بتها و خدایان جعلی کفار دشنام ندهید، چرا که آنها هم به خدا دشنام می دهند. حالا شما چگونه فحش دادن علنی به خلفای اهل سنت و جناب عایشه را حلال می کنید؟ بنده موضوع سپاه صحابه را از یک مسئول رده بالای کشوری شنیدم. لطفا به عقاید و سنتهای یکدیگر احترام بگذاریم و بدانیم که هیچ مسلمان سنی با لعن و نفرین، شیعه نمی شود.
نقل از وبلاگ انگلیسی مسلمان شیعه: Don’t Curse Caliphs and Other Sahabis
Dear Shia brothers world wide, Please do not curse (لعن) Caliphs and Other Sahabis that are important among Sunni brothers. Our supreme leader, Imam Khamenei, prohibited this and you must know that:
EVERY CURSE IN YOUR MEETINGS = BEHEADING OF A SHIA MUSLIM IN PAKISTAN, AFGHANISTAN, IRAQ AND SYRIA
Some Takfiris, play recordings of your Majalis in their meetings and at the same time decapitate several Shia Muslims while its playing. So, please don’t buy Jahannam for yourself. I heared this statement from an informed source…
We are all Muslims and must respect each others.
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *