حضرت زهرا (سلام الله علیها) و دیگران

بضعه سید بشر، ام ائمه غرر                       کیست جز او که همسری با شه لافتی کند

مفتقرا متاب رو، از در او به هیچ سو            زانکه مس وجود را فضه او طلا کند   (مرحوم کمپانی رحمه الله علیه)

شهادت بانوی بزرگ اسلام، حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها تسلیت باد.

یادش بخیر آیت الله مجتهدی تهرانی (رضوان الله علیه) می فرمود هر وقت تلویزیون می نویسد شهادت حضرت زهرا من لذت می برم. برخی از اهل سنت اصرار دارند که حضرت زهرا (س) در اثر مرگ طبیعی رحلت کردند. حال آنکه قضیه حمله به خانه فاطمه توسط آقایان خلفا از روز روشن تر است. و خوشبختانه خودشان هم قبول دارند.

به راستی می توان پذیرفت شخصی به سلاله رسول الله ستم کند و شایسته خلافت بر مسلمین هم باشد. آی جماعت با انصاف، شما را چه شده است که به راحتی واقعه سقیفه را در کنار هتک حرمت حضرت زهرا (سلام الله علیها) می پذیرید و حدیث غدیر را که کتابها در اطراف اسنادش نوشته شده، منکر می شوید. شما را چه شده است که خوانده اید (قل لا اسئلکم علیه اجرا الا الموده فی القربی: در ازای رسالتم اجری از شما مردم نمی خواهم جز محبت به خویشاوندانم) و آنگاه ستم بر اقربای حضرت رسول را ظلم تصور نمی کنید و دست آخر می گویید که جناب ابوبکر از حضرت زهرا معذرت خواهی کرد! مگر حضرت زهرا پذیرفت؟ آن حضرتِ ابوبکر شما در آخر عمرش گفت کاش به خانه زهرا حمله نمی کردم و کاش خلافت را نمی پذیرفتم. هنگام احتضار پرده ها از جلوی چشمها کنار می رود و اگر چنین نبود ابوبکر حتما این سخنان را بر زبان نمی راند تا الان شما دوستان اهل سنت، دنبال آسمان و ریسمان کردن برای پوشیدن این سخنان نباشید.

یادم هست در دوران دبیرستان یکی از دوستان سنی (که البته دوست خوبی هم بود و الان نمی دانم کجاست) خیلی مایل بود من سنی شوم! وقتی نواری از یکی از مولوی هایشان برایم آورد و با هم گوش دادیم! بعد از آن هر چند به وی نگفتم لیکن اعتقادم به شیعه کاملا مستحکم شد. آنقدر استدلالات این مولوی عزیز در برابر آنچه من دانش آموز می دانستم ضعیف بود که اگر شبهه ای هم بود برطرف شد! امروز هم که گذرم به یک سایت اهل سنت افتاد باز خوشحال شدم. چرا که آنکه برحق است و مغرض نیست توهین نمی کند و این سایت پر است از توهین به حضرت زهرا و ائمه معصوم ما (سلام الله علیهم اجمعین).

حدیث زیبایی آیت الله مجتهدی نقل می فرمود با این مضمون: ما اهل بیت اصل تمام خوبی ها هستیم و دشمنان ما اصل تمام شرها. ایشان می گفتند به تاریخ نگاه کنید هر جا خوبی بوده است رد پای علمای شیعه یافت می شود و هر جا شر است رد پای دشمنان شیعه. می گفتند اگر انقلابی که امام به پا کردند یک عالم سنی به راه می انداخت در حق بودن شیعه تردید می کردم. انصافا به نظر یک انسان مسلمان غیر متعصب، حزب الله لبنان بهتر است یا القاعده، امام خمینی بهتر است یا پادشاه عربستان. هر جا ستمی بوده است، رد پای علمای شیعه در مخالفت با حاکم جور دیده می شود، لیکن همین امروز وضعیت کشورهای عربی را ببینید و سره را از ناسره تشخیص دهید.

در پایان یک عکس دوست داشتنی از فرزند دلبندم برایتان بگذارم!

مکان: مزار شهدای گمنام شاهرود

Share

4 نظر در “حضرت زهرا (سلام الله علیها) و دیگران

 1. با سلام
  برخود لازم میدانم که از زحمتی که رای این پست کشیدید تشکر کنم اجرتان با امام زمان علیه السلام
  خداوند درقران میفرماید(و بشر عبادی الذین یستمعون القول…)یعنی بشارت بده به بندگان من که میشنود سخنان را و تبعیت میکنند ازبهترین آنها پس ای عزیزان اهل سنت این فایل را دانلودکرده و بخوانید تا ببینید آیا حق با شیعه هست یانه، در این کتاب با تکیه بر قران ،عقل و کتب مورد تائید اهل سنت مثل صحیح بخاری ومسلم و … حقانیت شیعه را با تفسیرقران و احادیث و مناظرات مختلف اثبات شده .اگر شما هم جوابی برای این مطالب با تکیه بر عقل،قران و کتب معتبر شیعه دارید میتونیدبفرمائید البته نه از کتب اهل سنت. دوستان در جاهای مختلف آپلود کنیدو لینک بدید. این هم لینکهای دانلود کتاب سنی ها نخوانند چون… و کتاب ۵۱ سوال از اهل سنت این ۵۱سوال خیلی عجیبه اهل سنت نمیتونند جوابی بهش بدند چون… بهتر خودتون ببینید این هم لینکها:

  http://ahmadali110.persiangig.com/sonniha2.exe
  http://www.eteghadat.com/Files/E-book/sonni2.exe
  http://rapidshare.com/files/215231224/sonniha2.exe.html

  بخشی از مطالب کتاب سنی ها نخوانند چون؟؟!!به این شرح میباشد
  توحید عجیب اهل سنت و مخالف بودن آن با قران
  اثبات تحریف کتب حدیث اهل سنت برای جلوگیری از اثبات حقانیت شیعه به همراه تصویر
  مناظرات مختلف در اثبات حقانیت شیعه!!!
  بررسی ایات قران و اینکه ایا خدا از همه صحابه برای همیشه راضی شده یا خیر
  آیا ابابکر و ام کلثوم سلام الله علیها ازدواج کردند؟؟
  پاسخ به شبهات مختلفی درباره غدیر
  آیات قران در اثبات خلافت بلافصل علی علیه السلام در کتب اهل سنت
  ماجرای حمله عمر به دستور ابابکر به خانه فاطمه سلام الله علیها و کتک زدن و به شهادت رساندن ان بانو
  ایمان ۳خلیفه و تردید و شک انها در نبوت
  سوالاتی از اهل سنت که حقانیت شیعه را به اثبات میرساند
  روایت لو لا علی لهلک عمر(اگر علی نبود عمر هلاک می شد) در کتب اهل سنت
  از همه اهل سنت میخوام که به حق خدا حداقل دو بخش از کتاب۵۱سوال از اهل سنت را بخوانند
  دوستان درجاهای مختلف اپلود کنند و لینکش را تو وبلاگها و سایتهاو گروپها قرار بدند تا در ثواب عظیم اینکار شریک بشوند

  با تشکر فراوان از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *