انرژی مثبت را دریافت کنید

از غیبت‌، تهمت‌، قضاوت نسنجیده در مورد افراد یا حوادث‌، حسادت‌، كینه‌، دروغ‌، جر و بحث كردن با دیگران و رنجاندن آنها به شدت پرهیز كنید. زیرا با انجام دادن این گونه اعمال به دور خودتان تراكمی از نیروهای منفی جمع آوری می‌كنید و كسی كه از این مقدار زیاد نیروهای منفی عذاب می‌كشد، خودتان هستید.
زمانی كه به دیگران خوبی و كمك می‌كنید، تجمعی از نیروهای مثبت را به دور خودتان فراهم می‌آورید و این نیروهای مثبت باعث آرامش و شادی شما می‌شوند.

برای افزایش نیروهای مثبت خود می‌توانید در یك وان حمام‌، پر از آب و نمك به مدت 20 دقیقه قرار بگیرید، در بطری‌های رنگی آب خوراكی بریزید و به مدت 2 ساعت در معرض نور خورشید قرار دهید، سپس آنها را در یخچال بگذارید و از آن بنوشید.
خورشید منبع سرشاری از انرژی مثبت است‌. بدون كفش و جوراب روی چمن راه بروید. زیرا كه طبیعت منبع پر انرژی نیروهای مثبت است.

هنگامی كه وضو می‌گیرید، الكتریسته‌های ساكن را به سطح بدن می‌آورید. آب رسانا است و شما امواج آرام بخش را تولید می‌كنید. با كشیدن مسح سر، این امواج را به كورتكس مغز انتقال می‌دهید و باعث می‌شوید كه ناحیة شلوغ ذهن آرام گیرد. با مسح پا، انتقال امواج آرام بخش را در اندام‌های پایینی سرعت می‌بخشید. منطقه‌ای كه در روی كره زمین‌، بیشترین مقدار این امواج را داراست‌، كعبه است‌. زمانی كه شما نماز می‌خوانید و در جهت خانة خدا قرار می‌گیرید و 7 قسمت بدن با زمین تماس پیدا می‌كند، امواجی را دریافت می‌كنید كه باعث آرامش شما می‌شوند.

منبع1، منبع 2

مطالب مشابه

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *