دیو چو بیرون رود، فرشته در آید

هر روز که می گذرد، بشارت جدیدی از موعود آخرالزمان به گوش می رسد. دیشب در گفتگوی ویژه خبری، بحث از دلایل ورود (و خروج) آمریکا به (از) عراق بود. نتیجه بحث این بود که از هر نظر که نگاه کنیم؛ اقتصادی، سیاسی و یا اجتماعی، توفیق چندانی برای آمریکا در مدت اشغال عراق حاصل نشده است. خروج آنها هم تحت فشارهای داخلی و خارجی اتفاق افتاده وگرنه آمریکا وارد شدنش با خودش است لیکن خروجش با خداست!

چندی پیش یکی از کارشناسان مهدویت می گفت از مهمترین دلایل لشکرکشی آمریکا به عراق مسائل آخرالزمانی است! معتقد بود که آنها می دانند که از مهمترین گزینه های محل حکومت حضرت ولی عصر، مکه و کوفه است. مکه را که به لطف سعودی ها در اختیار دارند و ظاهرا دورینهای بسیاری خانه کعبه را مونیتور می کنند. همچنین تک تیراندازهایی آماده هستند که به محض اطلاع از ظهور آقا، ایشان را ترور کنند! و نکات جالبی می گفت که از دیگران نشنیده بودم…

در هر حال آمریکا خواسته یا ناخواسته از عراق بیرون شد، به قول کارشناس عراقی اخراج شد… دیو چو بیرون رود، فرشته درآید

یا مهدی

Share

5 نظر در “دیو چو بیرون رود، فرشته در آید

 1. جالب بود چند سال پیش وقتی عده ای از مردم عراق که از امریکایی ها به ستوه اومده بودند تو یه مسجد پا می کوبیدنو شعار می دادن : ” جیشٌ مهدی ” بعد سربازای امریکایی ریخته بودند تو مسجد و می پرسیدن : ” این المهدی؟ ” .
  اما خدا بزرگتر است .

 2. سلام آقای دکتر

  در مورد ورود آمریکایی ها به اون باکس (که منظور شما همون عراقه)  همون تصویر سرباز واسش مناسبه
  ولی در مورد عکس خروج ؟

  در ضمن کاشکی در مورد اون باکسه هم بیشتر توضیح می دادید که چه اتفاقاتی افتاد؟
   

  • فرد خارج شونده، همان سرباز وارد شده است. با توجه به فیلتری که از آن عبور داده شده، به این روز افتاده. تفسیر بیشتر به عنوان تمرین! بر عهده خوانندگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *