عید قربان مبارک

اول از همه عید بزرگ قربان بر شما خواننده عزیز مبارک باشد.

دوم اینکه بعد از مدتها سایت برنامه نویسی c++ را با آموزش اولیه OpenCV به روز کردم!

سوم اینکه هر چند روز عید است و خوب نیست این حرفها را بنویسم، لیکن هر چی می خوام ننویسم نمیشه:

در عجبم که چه طور می شود فردی آنقدر بی ادب (یا ؟) باشد که به معلم خودش با اعتقاداتی که می داند چیست، مرتب ایمیلهای مزخرف و موهن ارسال کند. با اینکه یک بار به او تذکر دادم، خود را به کری بزند و ایمیلهای با محتوای توهین آمیز به امام خمینی (رحمه الله علیه)، رهبر عظیم الشان علمای بزرگ و رئیس جمهور را برای من ارسال کند.

به نظر من آنها که امروز ولی فقیه را زیر سوال می برند و برایش جک درست می کنند، در زمان ظهور امام زمان هم بر ضد ولایت حرکت خواهند کرد. رهبری که کمترین نقطه ضعفی در زندگی، رفتار و اخلاقش نمی توان یافت. شخصی که ذریه رسول خداست و مورد عنایت امام زمان.

خدا همه ما را هدایت کند.

Share

11 نظر در “عید قربان مبارک

 1. سلام

  خدا خیر بدهد به آنهایی که این انقلاب را تا اینجا آورده اند.همانهایی که مجلس جرات نداشت از وزیرشان سوال کند،حالا داعیه ی آزادی بیان،حقوق انسانها را سر میدهند.نمیدانم چرا یاد پیراهن عثمان افتادم.

  مردم ما چون حال و حوصله ی مطالعه ی بنیادین ندارند،عادت کردن به نق زدن.آخر نق زدن هم این میشود که یک نفر مقصر همه ی مشکلات مملکت میشود.اگر این حرف را به یک انسان عاقل بزنی،قاه قاه به ریش اول و آخرمان میخندد.

  جناب “نگار” خیلی فرق است بین نق زدن و انتقاد کردن.

 2. آیت الله خامنه ای: ماجراى زندان «ابو غریب» […] داغ ننگى بر پیشانى امریکاییها شد؛ و این داغ به این آسانیها پاک نخواهد شد. آن وقت رؤساى امریکایى[…] مى‏گویند ما خبر نداشتیم؛ عذرخواهى‏شان این است! مى‏گویند ما اطلاع نداشتیم؛ […] مگر فرق مى‏کند که چه کسى مردم را شکنجه کند؛ صدام یا شما؟! شکنجه، شکنجه است. […] معلوم مى‏شود که از مدتها قبل این کار اتفاق افتاده و حالا آشکار شده است؛ بنابراین باید خبر به اینها رسیده باشد و اگر نرسیده، این موضوع، خودش جرم دیگرى است.

  وانگهى، مگر صدام خودش به سلولها مى‏آمد و شکنجه مى‏کرد؟ صدام هم مأمورینش مى‏کردند، شما هم مأمورینتان دارند مى‏کنند.- در اوّلِ کار [….] نگذاشتند دنیا بفهمد که اینها چه فجایعی انجام می‏دهند؛ اما امروز دنیا می‏بیند. البته تلویزیونها و دوربینها قادر نیستند حقیقت را نشان دهند. فقط بخشی از حقیقت؛ یک تصویر و شبحی از حقیقت را نشان می‏دهند؛ حقیقت خیلی بیشتر از اینها و خیلی تلختر از اینهاست. واقعیت را از روی همین فیلمهای تلویزیونی که در دنیا پخش می‏شود – آن‏جاهایی که پخش می‏شود – قضاوت کنند.

  بخش هایی از صحبت های آیت الله خامنه ای در تاریخ های ۱۳۸۱/۰۱/۱۶، ۱۳۸۳/۰۱/۲۶، ۱۳۸۳/۰۲/۲۷

  طبق استدلال مشابه برای کهریزک

 3. با سلام:
  نخست: گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید/ گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
  دوم: از کوزه همان برون تراود که در اوست!
  سوم: حساب امام خمینی عظیم الشان از سایر مسئولین نظام جداست (قبول دارید که؟)
  چهارم: شاید اگر در نظام ما شرایطی فراهم بود که همه چه مخالفان و چه موافقان می توانستند آزادانه و در فضایی سالم انتقادات سازنده از همه مسئولین نظام داشته باشند و با هر گونه انتقاد به صورت متعصبانه و بعضا مغرضانه برخورد نمی شد، این گونه رفتار ها هم سر نمی زد یا کمتر سر می زد.
  (متاسفانه در شرایط کنونی ظاهرا سیاست بر این است که گفته شود هیچ جای نظام از هیچ لحاظی هیچ گونه مشکلی ندارد و پس هر گونه انتقاد از شخصیت های طراز اول کشور بیجاست و هر کس انتقاد می کند حتما ضد ولایت فقیه و مخالف نظام جمهوری اسلامی است و از طرف بیگانگان اجیر شده تا براندازی کند!!! )

 4. @ دکتر منصوری زاده
  سلام دکتر عزیز
  مشرف فرمودید
  از قضا دیروز که این اتفاق افتاد همین کار را کردم! در مورد صدمه هم درست می فرمایی، لیکن من عصبی می شوم. البته مطمئنم اگر مزخرفات ایشان را بنویسم شما هم عصبی می شوی!

  @نگار
  خدا بصیرتی بدهد که علی زمان خود را بشناسیم.

 5. سلام
  مسلما توهین نارواست.
  من با بند آخر نوشته شما مخالفم. نقطه ضعف زیادی سراغ دارم. ضعف هایی که خون شهدای ما را پای مال کرد، انقلاب ما را وطن ما را و …

  بعد از پیامبر به خیلی ها می گفتند امیر المومنین ولی علی کجا و معاویه و یزید کجا.

 6. سلام و عید مبارک !
  در بخش اول، بهترین کار این است که در میل باکس خود یک فیلتر تعریف کنید و هرچه را از طرف او می آید؛ مستقیما حذف کنید. در یاهو و جیمیل حتی می توانید ان را به عنوان اسپم علامت بزنید.
  در بخش دوم؛ جک ساختن برای کسی زیر سوال بردن او نیست. قطعا اگر این شاگرد شما هم اینکار را نکند؛ افراد دیگری چنین کاری را انجام می دهند.
  جالب اینکه اینکار صدمه ای هم به حیثیت و اعتبار آن بزرگوار نمی زند. می فرماید که: سنگ بدگوهر اگر کاسه زرین بشکست؛ قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *