تبریک به طرفداران آقای روحانی

پیروزی آقای روحانی را به تمام طرفداران ایشان تبریک عرض می کنم. امیدوارم بحثهایی که در مناظرات مطرح شد، در دوره دوم مود توجه قرار گیرد.

مطالب مشابه

3 دیدگاه در “تبریک به طرفداران آقای روحانی

 1. سلام من همه قرآن رو دانلود کردم گوشی من اندروید بالاتر از ۵ هم هست اما متاسفانه فایلها باز نمیشه و غیر قابل استفاده خیلی ناراحت شدم نه بخاطر مصرف ۱۸۰ مگا بایت اینترنت تو این دوره زمونه سخته بی پولی و گرونی بلکه بخاطر اینکه پخش نمیشه و ماه رمضانم اومده دیگه پشت دره و باید روزی یه جز حتمن تموم کنم بخاطر شغلم مجبورم حین کار با هندزفری گوش کنم باید چکار کنم الان خواهشاً راهنمایی کنید اگه فایل ها خراب نیستن با تشکر لطفاً پاسخ بدید

 2. (با سلام)
  خواستم اگه دوستانی چون من احساس ناراحتی کردند بدانند تاریخ هم تکرار میشود … و خب نباید ناراحتی مانع از تلاش بیشتر و امیدواری ما شود

  مطلبی دیگری نقل قول میکنم از ان جهت که باعث شود بیشتر فکر کنیم و عمل کنیم تا آنکه حرف بزنیم و نظاره کنیم (البته که روی سخن خود بنده ست.)

  ◀️ وضعیت حزب‌اللهِ تهی‌شده از مبانی نظری انقلاب در فردای انتخابات از این دو حال خارج نیست:

  سرمست از پیروزی!
  یا
  سرخورده از شکست!

  هردو به همراه انفعال و بی‌مسئولیتی!

  ◀️ درصورت پیروزی، بار تحقق وعده‌ها و اصلاح امور را بر دوش رئیس‌جمهور می‌گذارد و هیچ کاری نمی‌کند…

  درصورت شکست، با ناامیدی منتظر ۴ سال بعد خواهد ماند و هیچ کاری نمی‌کند…

  ◀️ این است وضعیت حزب‌اللهِ جداشده از قرآن و نهج‌البلاغه و صحیفه امام خمینی.

  سؤال اینجاست که آیا با پیروزی نامزد انقلاب! به مقصد رسیده‌ایم؟ یا اگر دیگری پیروز شود باید فاتحه همه چیز را خواند؟

  ◀️ آیا مسئولیت حزب‌الله با پایان انتخابات به پایان می‌رسد یا مسئولیتش ادامه خواهد داشت؟
  جریان آرمان‌خواه انقلابی برای اصلاح جامعه و پیگیری آرمان‌هایش چه راهی دارد؟

  انواع نگرش به اصلاح جامعه را می‌توان به سه سبک تقسیم کرد:
  ١.اصلاح بالا (به سبک احزاب و گروه‌های سیاسی) که با تصاحب قدرت و بازی در میدان جنگ زرگری احزاب قدرت طلب و دست زدن به انواع ائتلاف میسر می‌شود.
  ٢.اصلاح پایین و افراد جامعه (به سبک حجتیه) که با ترویج دینداری سکولار و فردی تحقق می‌یابد که حتی می‌تواند با سطح نازلی از نهی از منکر نیز همراه باشد.
  ٣.اصلاح از پایین و با کمک توده‌های مردم(به سبک انبیا) به معنای کانال کشی فکری جهت همراه کردن مردم برای اصلاح جامعه و حاکمیت میسر خواهد بود.
  یعنی لیقوم الناس بالقسط
  یعنی برای قیام مردم برای تحقق آرمان‌ها

  ❓ باید پرسید، کدام حزب‌الله، فردای انتخابات سرخورده است و کدام، سرمست؟

  به قول بزرگواری این نیز بگذرد …

  (در روایتی از امام جواد (ع) آمده که می فرماید: «افضل اعمال شیعتنا انتظار الفرج » برای من جالب و عجیب این بود که عمل آمده نه کلمه ی دیگری ! عمل به انتظار … نه نشستن در انتظار نه در خواب زیستن .. عمل به انتظار که خب ما برای حق اونقدر تلاش نمیکنیم که جبهه ی باطل برای باطل تللاش میکنه به نظرم چون اون خطر نابودیش رو احساس میکنه با تمام وجود و برای حفظ خودش و باطلش بسیار تلاش میکنه … که خب ما در برابر حق خودمون کوتاهی میکنیم.. )
  در
  پیامی از امام خمینی درپی شکست عملیات بدر :

  چون گزارش دادند که بعضی ها ناراحت هستند میخواستم این مسئله را بگویم که این جای نگرانی نیست. البته من برای شهدا و شما دعا میکنم ولی باید همه بدانیم که ما تابع اراده خدا هستیم، ما از ائمه که بالاتر نیستیم. آنها هم در ظاهر بعضی از وقتها موفق نبودند…. ما که نسبت به مقام اینها چیزی نیستیم. عمده مشیت خداوند است که هرچه بخواهد همان خوب است و چون عسل شیرین. هم باید با آغوش باز پذیرای آنچه او میخواهد باشیم. از هیچ چیز نگران نباشید. محکم باشید و از هم اکنون به فکر عملیات بعد باشید. و مطمئن باشید که پیروزید. امروز هم پیروز هستید. اگر کار برای خدا باشد که شکست ندارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *