تحریمهای احمقانه

10-12 روزی می شود که دو سایت p30codenevis.ir و farsiocr.ir به حالت تعلیق درآمده و باز نمی شوند. علت را که از سرویس دهنده پرسیدم، صحبت از تحریم سیستم مدیریت CPanel برای سایتهای ir کردند. راست و دروغش را نمی دانم، اما دردسرش را خوب احساس می کنم.

مقر شرکت هانوفر آی تی که سایتهای بنده را میزبانی می کند، در آلمان است و صحبتی که با مسئول آن داشتم حاکی از همان مطلبی بود که در انتهای پست قبلی گفتم؛ او گفت که از بالا! لیست بلند بالایی از سایتهایی را برایمان ارسال کرده اند که اینها توسط شرکت ما سرویس دهی می شوند و باید از این پس سرویس دهی نشوند! می گفت حتی سایتهایی که سالها قبل ما به آنها سرویس داده ایم و الان با ما کار نمی کنند نیز در این لیست به چشم می خورد.

واقعا آدم به سلیقه این جماعت حسرت می خورد، آخر چه نفعی دارد برایتان. حالا CPanel نشد، Plesk اون هم نشد یکی دیگه. اصلا نشد یه دونه ملی شو می سازیم! ما که در صنایع ملی ید طولایی داریم.


پی نوشت (90/6/6): به سلامتی p30codenevis.ir مجددا راه افتاد.

Share

6 دیدگاه در “تحریمهای احمقانه

  1. سلام
    بنده از همشهری های  جدید شما هستم ( در خضری) و آماده همکاری در زمینه فناوری اطلاعات با توجه به  اینکه  خودم  دانشجوی رشته کاپیوتر می باشم برای ارتقا سطح علمی منطقه و کشور با کمک شما.

  2. salam. man taajob kardam ke chera p30codenevis baz nemishe. oomadam ye sari inja bebinam ellatesh chie.
    ellatesh in nabayad bashe aghaye doctor! chon 2 site nafisonline.ir & jahadgar.ir ke khodam hostesho daram intori nashode. ba inke Cpanel hastan!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *