نامه لغو معافیت تحصیلی از خدمت نظام وظیفه

1. به قول یکی از دوستان کلی باید دوندگی کنیم تا نامه معافیت تحصیلی را از آموزش دانشگاه بگیریم، حالا فهمیدم که اگر بخواهیم آن نامه را لغو کنیم، کلی بیشتر باید دوندگی کرد… از دیروز صبح دارم می دوم تا بتوانم نامه لغو معافیت تحصیلی از خدمت نظام وظیفه جمهوری اسلامی ایران را بگیرم. یه 15 دقیقه ای فقط داشتم اسم این نامه رو از بر می کردم! هنوز که موفق به دریافتش نشده ام، از سوی دیگر اگر این نامه را نگیرم، حسابم با کرام الکاتبین است (کلا به این موضوع فکر نمی کنم!).

2. قرار بود برای امسالم نام و هدفی انتخاب کنم. امسال را سال ورود به زندگی پایدار و رهایی از زندگی شترمرغ گاو پلنگی (شتر = شاهرود، مرغ = مشهد، گاو = تهران، پلنگ = خضری!) می نامم و امیدوارم در این سال خانه دار هم بشوم (البته نه اون خانه داری که شغل است، اون خانه ای که آرزویش بر جوانان عیب نیست!)

3.

افســـانه حیـات دو روزی نبـود بیـش                          آن هم کلیـم با تو بگویم چسان گذشت

یک روز صرف بستن دل شد به این و آن                    روز دگر به کندن دل زین و زان گذشت

Share

5 دیدگاه در “نامه لغو معافیت تحصیلی از خدمت نظام وظیفه

  1. سلام
    این مطلب را ظاهرا در سال 88 نوشته اید و تا کنون (خدار را شکر)از شر شتر رها نشده اید وانشا الله تا پیان دوره دانشجویی اینجانب از شرش رها نشوید.
    ولی مگر مشهد چه عیبی دارد؟من که اهل شترم حاضرم همین الان به مشهد کوچ کنم.

  2. 1.شوخی نبود واقعی بود.اگه ضرب المثلهای معروف روبدونید میگن بهترین اشپزا مردند.بهترین کارا رواقایون میکنن پس درخانه داری هم اقایون ماهرترند.2.اصلا حالا که اینجوری شد خضری مثل مرغه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *